Rozwój identyfikacji wizualnej jako sposób na ujawnienie osobowości Twojej marki

Dla wielu przedstawicieli małych i średnich firm, zwłaszcza tych, którzy dopiero zaczynają poznawać konkurencyjny rynek, zadanie stworzenia całościowego wizerunku ich marki wydaje się wręcz nieosiągalne. Doskonale rozumiemy, że każda firma ma tylko jedną szansę na zrobienie pierwszego wrażenia. Opracowanie identyfikacji wizualnej może pomóc Ci uczynić to doświadczenie przyjemnym.

Może powinieneś zacząć od stworzenia całościowej identyfikacji wizualnej?

Rozwój identyfikacji wizualnej

Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach zestaw identyfikacji wizualnej będzie mógł opowiedzieć potencjalnemu klientowi nie tylko o solidności Twojej firmy i poważnym podejściu do kupującego, ale także o Twojej głównej koncepcji, która ujawnia się poprzez identyfikację wizualną .

To elementy graficzne i obraz wizualny zapewniają Twojej firmie realną obecność w realnym świecie. FIrma, która używa standardowych białych kopert i zwykłych długopisów we współczesnym świecie, jest właściwie bez twarzy i nie może konkurować na przyzwoitym poziomie z innymi przedstawicielami swojego sektora rynkowego.

Idetyfikacja wizualna dla firm - VIATAS

Co zwykle zawiera identyfikacja wizualna?

 • Opracowanie logo
 • Opracowanie wizytówek dla pracowników
 • Projektowanie stron internetowych i profili firmowych w social media
 • Opracowanie projektu koperty
 • Projektowanie papieru firmowego
 • Projektowanie markowych długopisów i innych gadżetów

Niezależnie od tego, czy zaczynasz startup od zera, czy od dawna jesteś w świecie biznesu, sprzedające logo, wizytówka wykonana w podobnym stylu, dobrze zaprojektowana strona internetowa i piękne logo to niezmienna część twojego sukcesu

Ten zestaw startowy pomaga budować świadomość wśród docelowych odbiorców, a także zapewnia poczucie zaufania do firmy, zwracając uwagę na wszystkie szczegóły i aspekty twojej firmy.

Oczywiście wrażenie Twojej firmy powstaje przede wszystkim na podstawie doświadczeń z interakcji z nią, ale odpowiednio opracowana identyfikacja wizualna może wzbudzić pozytywne emocje dotyczące jakości świadczonych przez Ciebie usług, a jej brak może wywołać wrażenie niedoskonałości.

Viatas - Projekt Wizytówki

Dlaczego opracowanie kompletnej identyfikacji wizualnej jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy?

Możesz zamówić wykonanie logo, które będzie doskonale odzwierciedlało wszystkie cechy Twojej firmy, ale często samo logo może nie wystarczyć, aby Twoja marka wyróżniała się na tle innych firm. Im bardziej złożona jest Twoja identyfikacja wizualna i im więcej aspektów obejmuje, tym silniejszy będzie Twój przekaz i wizerunek marketingowy.
Główne powody, dla których musisz opracować tożsamość korporacyjną:

 • Ujednolicony projekt

Jednolity projekt Twojej marki pomoże wykazać się konsekwencją, odpowiedzialnością i ostrożnym podejściem do Twojego wizerunku.

 • Silna obecność na rynku

Jeśli Twoja firma używa markowych papierów firmowych, markowych kopert, niestandardowych toreb i materiałów reklamowych z logo, pozwala to na jej fizyczną obecność i rozpowszechnianie wpływu reklamowego na każdego, kto widzi te markowe elementy.

 • Wyjątkowość marki

Jeśli marka nie ma własnego oblicza w postaci projektu, to właściwie nie może udawać, że jest oryginalna czy niepowtarzalna, bo firmę można rozpoznać przede wszystkim po jej wizerunku.

 • Wartość marki

Ulepszając doświadczenie z klientami i zachowując w ich pamięci Twój wizerunek, możesz mieć pewność, że następnym razem, gdy będą potrzebować podobnej usługi lub produktu, przypomną o Twojej firmie.

 • Przyciąganie inwestorów

Pozyskanie inwestorów zazwyczaj nie jest łatwym zadaniem, a do sfinansowania swojego przedsięwzięcia można tylko przekonać się doskonale opracowaną marką i szczegółową strategią marketingową.
Identyfikacja wizualna to niezbędny element, który pomoże Ci udowodnić, że można Ci zaufać i że Twoja marka jest skazana na sukces.

Menu